Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Alyssa over plannen voor exclusief elektrisch vervoer binnenstad

Het is belangrijk dat we werken aan een schone leefomgeving. Dat doen we met plannen die uitvoerbaar zijn voor de Leidenaar.

Het plan van het stadsbestuur om elektrische voertuigen uit het centrum te weren en deze te vervangen door klussenbakfietsen, zal het voor ondernemers onmogelijk maken om het bedrijf op een normale manier te runnen. Een klusjesman kan een ladder en gereedschap namelijk niet meenemen in een bakfiets. 

De Wethouder heeft in antwoord op onze vragen gezegd dat hij de bedenkingen serieus neemt. De komende maanden gaat hij met ondernemers in gesprek. 

Meer weten? Lees het artikel in het Leidsch Dagblad.

Total
0
Shares