Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Arie Roest te gast bij Politieke Avondvitaminen

Duo-raadslid Arie Roest was woensdag met Partij Sleutelstad-duo-raadslid Patty Verkuylen te gast bij de uitzending van Politieke Arbeidsvitaminen op radio Unity.Nu over het groeiende afvalprobleem in Leiden.

Uit cijfers van de gemeente en klachten van inwoners blijkt dat er een toename is van zwerfvuil en illegale bijplaatsingen. Arie vertelt bij Unity over onze inzet voor een schoon Leiden.

Heb je het gemist? Kijk hier de uitzending terug:

Total
0
Shares