Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Breng de Kiss & Ride achter Leiden CS terug!

Baalt u ook zo dat Gemeente Leiden de officieuze Kiss & Ride achter Leiden CS heeft opgeheven?

Waar je eerst heel makkelijk was om mensen af te zetten en op te halen (vooral voor mensen die slecht ter been zijn) staan nu bloembakken. Allemaal omdat het college vanuit een misplaatste duurzaamheidsgedachte juist hier autogebruik wil “ontmoedigen”. De K&R was echter heel duurzaam, juist omdat het mensen faciliteerde in het reizen met de trein.

Bekijk hier het filmpje van Maarten Dirkse over de huidige situatie.

Of bekijk zijn reactie in dit fragment van Unity:

De VVD Leiden zou het college willen oproepen om hier duidelijk te kiezen voor bereikbaarheid boven ideologie en om de K&R dus in ere te herstellen. Wilt u meedoen met onze oproep? Dat kan door de petitie te tekenen: http://bit.ly/knrleidencsterug

Total
0
Shares