Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Eindelijk een actieplan tegen straatintimidatie

Wensen en Grenzen, het actieplan van de Gemeente tegen straatintimidatie, is eindelijk verschenen!

Al sinds 2020 heeft de VVD voortdurend richting het college opgeroepen om straatintimidatie tegen te gaan. Na jarenlange inzet van eerst Tom en later Alyssa is het nu zover. Er ligt een actieplan met tastbare maatregelen, zodat het in Leiden veiliger wordt om op straat te lopen.

De VVD is blij met de basis voor inzet op preventie, voorlichting en hulpverlening. De eerste stappen zijn na jaren aandringen gezet en we zullen ons nu ook samen met PvdA en SVL blijven inzetten voor een veiliger Leiden met minder incidenten.

Total
0
Shares