Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Fractieupdate Januari ’24

Een update van de Leidse VVD fractie.

Tom stelde vragen inzake daling beschikbaarheid Leidse koopwoningen.

Tom stelde samen met SvL vragen aan het College met betrekking tot daling van beschikbare koopwoningen. Recent stond in het NRC een artikel over dat de druk op koopwoningen weer toeneemt en overbieden weer normaal dreigt te worden. Het aanbod betaalbare koop blijft ook in Leiden duidelijk achter op andere categorieën. Daarbij is het ook opvallend dat bij veel van de (grote) nieuwbouwprojecten in Leiden voornamelijk huurwoningen worden gerealiseerd. Het door de Raad aangenomen voorstel voor nieuwbouw bij de Watergeuskade, betreft bijna volledig huurwoningen. Ook veel toekomstige projecten zoals bijvoorbeeld Vondel en de Zwaan of projecten rond het Centraal Station betreffen voornamelijk huurwoningen.

De gestelde vragen aan het College.
Total
0
Shares