Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Fractieupdate Maart ’24

Een update van de Leidse VVD fractie.

Alyssa en Arie vroegen aandacht voor het belang van autobezoekers voor de binnenstad.

Uit onderzoek blijkt dat van alle type bezoekers, autobezoekers relatief het meeste uitgeven in de binnenstad. Als zij niet meer komen, levert dat minder inkomsten op. Alyssa sprak erover op Omroep West. 

Alyssa vroeg  voor het radio interview samen met Arie al aandacht middels schriftelijke vragen.

Een aantal vragen staan hieronder samengevat:

De vragen van Alyssa en Arie aan het College.

Ook heeft het Leidsch Dagblad een artikel gewijd aan de gestelde vragen:

Total
0
Shares