Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Geen stemadvies op gemeentelijk referendum Roomburgerpark

Geen stemadvies VVD Leiden voor gemeentelijk referendum Roomburgerpark.

Vanaf vandaag kunnen Leidenaren naar de stembus voor de Tweede Kamerverkiezingen en het referendum over het Roomburgerpark. De VVD Leiden is voor meer ruimte voor sport en een hockeyveld in het Roomburgerpark, maar is tegen de vele verknopingen die in het huidige raadsvoorstel zitten. Ook vindt de VVD Leiden het bij dit referendum vreemd dat iemand die aan de andere kant van de stad woont, zijn mening wordt gevraagd voor een park in de Professorenwijk. De VVD Leiden brengt daarom geen stemadvies uit.

Meer weten?

Bekijk hier de toelichting van ons raadslid Maarten Dirkse.

Wat vindt de VVD Leiden?

  • Voor ruimte om te sporten en te bewegen
  • Voor een extra hockeyveld
  • Voor groen
  • Voor keuzes durven maken
  • Tegen megalomaan miljoenenplan
  • Tegen tweedeling in de wijk
  • Tegen stadsbreed referendum.
Total
0
Shares