Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Het stadsbestuur maakt parkeren onmogelijk voor de Leidenaar

Helaas heeft de Gemeenteraad onze oproep om schrijnende gevallen te voorkomen niet gesteund.

Parkeren wordt onmogelijk gemaakt voor de Leidenaar! Ben jij de dupe van de nieuwe parkeerregels van GroenLinks, D66, PvdA en CDA? Is jouw huis onderdeel van sloop-nieuwbouw of verhuis je naar nieuwbouw? Grote kans dat je geen parkeervergunning krijgt. Maar dat betekent niet dat je geen auto nodig hebt!

Kom jij door deze regels in de problemen of ken jij iemand in deze situatie? Laat het ons weten!

Total
0
Shares