Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Het verkeersbeleid van dit College raakt kant noch wal

Met dit voorstel verdwijnen veel parkeerplekken en hebben steeds minder bewoners recht op een parkeervergunning.

Daarmee plaatst het College de Leidenaar die een auto nodig heeft in een onmogelijke positie. Er lijkt geen besef te zijn dat mensen een auto niet voor de lol hebben, maar deze gebruiken om op werk te komen, familie en vrienden te bezoeken of om mantelzorg te leveren.

Daarom zal Alyssa op 9 maart alternatieve voorstellen indienen. Benieuwd naar onze voorstellen? Houd dan onze social media in de gaten.

Alyssa over het parkeerbeleid van dit College.
Total
0
Shares