Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Jantine de Haan

‘’We moeten Leidenaren bereiken op een manier die hen aanspreekt. Onze kiezers gaan niet opzoeken wat er in de gemeenteraad gezegd is, maar verwachten dat jij hén opzoekt, zowel in de wijk, als via online kanalen. Met behulp van filmpjes en infographics kunnen we mensen steeds gerichter bereiken, bevragen en informeren. Maar ook de verplaatsing van het maatschappelijke debat naar online platforms is een hele belangrijke ontwikkeling, en daar ligt voor ons ook een uitdaging.”

Total
0
Shares