Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Maarten de Crom

Maarten is 28 jaar en woont samen met zijn verloofde al jaren in Leiden. Niet alleen zijn verjaardag (3 oktober) is Leids, Maarten heeft ook een groot hart voor onze stad. Hij werkt bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland, is groot muziekliefhebber en zit al vier jaar in de Leidse gemeenteraad. 

Als fractievoorzitter wil Maarten zich inzetten voor lage lokale belastingen, genoeg parkeerplekken in jouw straat en meer betaalbare huur- en koopwoningen. 

“We moeten onze prachtige stad aantrekkelijk houden voor gewone Leidenaars. Daarom: sneller bouwen aan betaalbare woningen, belastingen omlaag en onze wijken bereikbaar met voldoende parkeerplaatsen.”

Total
0
Shares