Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Maarten de Crom

Fractievoorzitter

Introductie

Maarten woont samen met zijn vrouw en dochtertje in de Merenwijk. Niet alleen is zijn verjaardag (op 3 oktober) Leids, Maarten heeft ook een groot hart voor onze stad. Hij werkt bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland, is groot muziekliefhebber en zit sinds 2018 in de Leidse gemeenteraad. Als fractievoorzitter zet hij zich samen met het Leidse VVD team in voor een liberaler Leiden.

De Leidse VVD kiest voor een stad waar je betaalbaar kunt wonen met lagere belastingen, waar je sneller van A naar B kunt, waar geen geld uit je zak wordt geklopt als je een auto voor je werk nodig hebt, schone en veilige straten een prioriteit zijn en waar ondernemers de ruimte krijgen om een bedrijf te starten en banen te creëren.

– Maarten

Commissies

  • Voorzitter Commissie voor de Rekeningen
  • Lid commissie Werk en Middelen (Financiën/Algemene middelen)
  • Lid vertrouwenscommissie

Contact

Total
0
Shares