Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Maatregel College maakt parkeren moeilijk bij sloopnieuwbouw van sociale huurwoningen

Door regels van het college raken bewoners van sociale sloopnieuwbouw hun recht op parkeren kwijt bij terugkomst in de eigen woning.

Bewoners van sociale huurwoningen bij sloopnieuwbouw raken tussen wal en schip als bij terugkomst de parkeervergunning wordt geschrapt. Door deze maatregel van het college wordt het deze groep Leidenaars onnodig moeilijk gemaakt.

Wat de VVD betreft behouden terugkeerders het recht om te parkeren in de eigen straat. Helaas gaan door keuzes van coalitiepartijen GroenLinks, D66, PvdA en CDA veel mensen die simpelweg een auto nodig hebben, het moeilijker krijgen om dicht bij huis te parkeren.

Total
0
Shares