Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

22 februari: Nieuwe ledenavond en training Liberalisme I

Op woensdagavond 22 februari organiseerd de VVD Leiden een training en nieuwe ledenavond. Tijdens deze avond kun je kennis maken met de Leidse VVD en kennis maken met het liberale gedachtengoed.

We beginnen de avond met een korte kennismaking met alle nieuwe leden. Deze wordt vervolgd met een kennismaking met het Liberalisme. De training Liberalisme I wordt deze avond gegeven door Statenlid Marijke van Dobben de Bruijn van de VVD Zuid-Holland. Zowel nieuwe leden als oude bekenden zijn welkom.

De activiteit vindt plaats in Scott’s Tavern aan de Nieuwe Rijn 1 te Leiden vanaf 20:00 uur. Het beloofd een gezellige en leerzame avond te worden.

Aanmelden kan tot maandag 20 februari door een mail te sturen naar bestuur@vvdleiden.nl.

Total
0
Shares