Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Online event: Duurzaam wonen – 12 maart om 20:00u

Hoe kom ik straks aan een starterswoning?

Moet mijn huis van het gas af?

Blijft mijn huur wel betaalbaar?

Hoe gaan we woningen betaalbaar verduurzamen?

Al deze vragen komen aan bod tussen de online sessie op 12 maart!

De toekomst van de woningmarkt is een belangrijk onderwerp waarover gestemd kan worden op 15-17 maart. De Leidse VVD organiseert daarom op 12 maart een Zoom Live-Event, waarin we iedereen uitgebreid de kans willen geven om vragen te stellen / in discussie te gaan over de toekomst en verduurzaming van de Nederlandse en de Leidse woningmarkt!

Te gast zijn:

  • Daniel Koerhuis – VVD Kamerlid voor wonen & bouwen
  • Dorien Verbree – Fractievoorzitter VVD Leiden en #42 op de VVD-kandidatenlijst voor #TK21

Aanmelden?

Dat kan via dit formulier. Op de dag van het event ontvang u de Zoom-Link van ons per mail!

Total
0
Shares