Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Oproep voor lokale inzet tegen fabels over anticonceptie

Betrouwbare voorlichting is noodzakelijk en ook een Leidse verantwoordelijkheid.

Door anticonceptiefabels op sociale media wantrouwen steeds meer jonge vrouwen anticonceptiemiddelen. Zorgelijk, want hierdoor neemt het aantal ongewenste zwangerschappen toe.

VVD Leiden sluit zich aan bij de oproep van het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG) om niet alles te geloven wat je voorbij ziet komen. Goede, betrouwbare voorlichting over anticonceptie is ontzettend belangrijk om ongewenste zwangerschappen te voorkomen en onwaarheden op sociale media tegen te gaan.

Maaike stelde daarom vragen aan het Leidse stadsbestuur. Naast de landelijke campagne van het CBG, ligt hier namelijk ook een belangrijke rol voor de gemeente en de GGD, zeker in onze stad met veel jongeren en studenten.

Total
0
Shares