Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Parkeerbeleid krijgt ruime onvoldoende

Dat blijkt uit een onderzoek onder bezoekers, bewoners en ondernemers.

Alyssa heeft navraag gedaan over de ruime onvoldoende die het Leids parkeerbeleid heeft gekregen in een onderzoek van Centrummanagement onder bezoekers, bewoners en ondernemers.

Daarbij is de toezegging gedaan dat het College het parkeerbeleid blijft monitoren, de communicatie gaat verbeteren en een gesprek zal voeren over het updaten van de parkeerapps naar actuele tarieven.

Onze stad moet aantrekkelijk en toegankelijk blijven voor iedereen die haar wil bezoeken.

Total
0
Shares