Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Proef sluiten verkeersknooppunten onnodig en niet verstandig

Als proef één van de verkeersknooppunten sluiten is een slecht idee. Dat vertelde Raadslid Maarten Dirkse afgelopen januari al bij UnityNU. Toch wil het stadsbestuur deze proef doordrukken en worden Leidenaren gedwongen extra in de file te staan. Onnodig en niet verstandig. 

De VVD Leiden presenteerde afgelopen zomer al een alternatieve mobiliteitsnota waarin het bereikbaarheids- en fileprobleem effectief en zonder belastende proeven opgelost kan worden. Hopelijk ziet het stadsbestuur dit snel in. 

Total
0
Shares