Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Voorstel voor meer betaalbare woningen Prins6 en de Rijtjes aangenomen

Afgelopen gemeenteraad werd een voorstel van Tom aangenomen dat voor meer betaalbare koopwoningen moet zorgen.

Dat is goed nieuws, aangezien er in Leiden een enorm tekort aan betaalbare woningen is. Daarom dienden we samen met SVL en CDA een voorstel in om bij een nieuwbouwproject in de Prinsessenbuurt (Prins6 en de Rijtjes) in te zetten op zoveel mogelijk betaalbare koop. Zo hopen we een start te maken met een inhaalslag in de bouw van betaalbare koopwoningen in onze stad.

Total
0
Shares