Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

VVD Leiden is tegen het plan voor verbod op bootjes in de Leidse grachten

De Partij van de Dieren en D66 willen geen bootjes meer in de Leidse gracht.

Partij voor de Dieren en D66 willen alle niet-elektrische bootjes uit de Leidse grachten weren. Daarvoor willen ze bestaande vergunningen van Leidenaars met een bootje intrekken en mensen van buiten de stad die op een mooie dag Leiden komen bezoeken via het water, de toegang ontzeggen.

De VVD Leiden is tegen dit plan. Wat ons betreft blijft het gewoon mogelijk om op de Leidse grachten te varen!

Total
0
Shares