Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

VVD Leiden op bezoek bij Football Factory!

In december ging duoraadslid Maaike langs bij een aangepaste training van Football Factory. Zij kunnen gelukkig nog in kleine groepjes werken aan hun techniek. Een aantal leden maakten daar enthousiast gebruik van.  ⚽️

De VVD Leiden is trots op alle vrijwilligers, sportbestuurders en sporters die zich ondanks alles in blijven zetten voor hun club, juist in deze tijd. Wij blijven ons daarom inzetten voor een sterk verenigingsleven.

Loopt jouw sportvereniging tegen problemen aan? De VVD Leiden hoort het graag. En hopelijk kunnen wij snel weer langs bij jullie op de club!

Total
0
Shares