Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

VVD maakt zich zorgen over de staat van onze schoolgebouwen

Veel Leidse leerlingen zitten in oude, tochtige klaslokalen. Toch kunnen sommige schoolgebouwen pas over 10 jaar worden opgeknapt. Zelfs het enorme budget van ruim 70 miljoen euro is niet toereikend.

Ondertussen wil het stadsbestuur op korte termijn twee nieuwe scholen bouwen en allerlei extra duurzaamheidsmaatregelen doorvoeren. Onbegrijpelijk.

De VVD Leiden wil dat éérst alle bestaande scholen zo snel mogelijk worden opgeknapt, voordat het stadsbestuur begint aan nieuwe projecten. Leidse leerlingen moeten snel weer in goed onderhouden gebouwen les krijgen.

Total
0
Shares