Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

VVD verzet zich tegen bizarre prijsverhoging parkeervergunningen

Dat het stadsbestuur van GroenLinks, D66 en PvdA niet van auto’s hield wisten we al, maar deze voorgestelde prijsstijging is enorm. De VVD zal zich altijd blijven verzetten tegen dit soort bizarre prijsverhogingen.

Dat het stadsbestuur van GroenLinks, D66 en PvdA niet van auto’s hield wisten we al, maar deze voorgestelde prijsstijging is enorm.

De prijs van een parkeervergunning voor bewoners met een tweede auto wordt meer dan verdubbeld. De VVD zal zich altijd blijven verzetten tegen dit soort bizarre prijsverhogingen.

Klik hier om de toelichting van onze fractievoorzitter Dorien Verbree te bekijken. 

Total
0
Shares