Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van VVD Leiden voor de Gemeenteraads-verkiezingen van 2022 is door haar leden vastgesteld. Met nieuwe en herkenbare ideeën wil de VVD de campagne in. Wat de VVD betreft moet weer worden gekeken naar de echte problemen van de Leidenaar.
lees verder

Werkbezoek huisvesting Leidse scholen

Friso bracht een bezoek aan tweetal te renoveren schoolgebouwen.

Friso bezocht kort gelden samen met de commissie Onderwijs en Samenleving en de wethouder, een tweetal te renoveren schoolgebouwen.

In een tijdelijk noodlokaal van het Visser ‘t Hooft Lyceum, dat inmiddels 30 jaar in gebruik is, spraken ze met de school over de huisvestingsproblematiek en een te kort aan financiële middelen. Dat moet wat de VVD betreft snel anders en moet er structureel financiering komen voor goede schoolgebouwen.

Total
0
Shares